[product_page id="1507"]

3D-printimise teenus

Kõik meieni jõudvad 3D-mudelid on kindlates kätes ning ei leki väljaspoole Shaperize’i servereid. Soovi korral saame ka allkirjastada konfidentsiaalsuslepingu (NDA – Non-Disclosure agreement), mis kaitseb Teie õiguseid.

Tarneaeg sõltub suuresti detaili suurusest ning tellimuse mahust. Väiksemad detailid, mille prindiaeg on 1-5 tundi saab üldiselt kätte samal tööpäeval või järgmise tööpäeva alguses. Suuremate detailide või koguste puhul on üldiselt tarneaeg 2-4 tööpäeva.

Kasutame peamiselt teenuse pakkumiseks seitset Zortrax M200 3D-printerit, seega suudame pakkuda ka kiiret väikeseeria tootmist. Näiteks 5 grammi kaaluva detaili 10 000 tüki tootmiseks kuluks 2-3 nädalat.

Kuigi meie peamiselt kasutuses olevate 3D-printerite ehitusala on 200 x 200 x 185mm, siis on võimalik teha ka palju suuremaid detaile, mis on kokku liidetud mitmest tükist. Detailide liimimine käib atsetooniga, mis jätab äärmiselt tugeva ning vähemärgatava liitekoha. Nõnda oleme teinud koguni 700mm pikkuseid detaile.

Mudeleid saab leida ka lehtedel thingiverse.com või cgtrader.com. Valige mudel, saatke meile link ja teeme teile hinnapakkumise. Kui aga soovite midagi erilisemat siis pakume ka 3D-modelleerimise teenust.

3D-prinditud detaili hind kujuneb järgnevast:

  • Detaili printimisele kulunud materjalist
  • Detaili printimisele kulunud ajast
  • Detaili keerukusest
  • Eriliste materjalide kasutamine
  • Detailile soovitud järeltöötlusest
  • Kogusest (Suuremate koguste tellimisel tuleb tükihind odavam)

Kui saadad meile hinnapäringuks faili, siis proovi oma 3D-modelleerimise programmist eksportida mõnda järgmistest: STL, OBJ, DAE, DXF või 3MF. Kahjuks me hetkel ei aksepteeri juba eelgenereeritud GCODE faile. Juhul, kui ei ole võimalik sellises formaadis faili saata, siis palun edastage oma 3D-mudel meile meilile ning proovime faili ise konverteerida sobivasse formaati.

Meie veebi hinnapäringu vorm võtab vastu ainult STL või OBJ formaati või samu faile kokkupakitult ZIP failina.

Load More

Kirjuta meile oma küsimus:

Lisame korduvad küsimused üles nimekirja. Kui ootad vastust, siis kirjuta meile email. Tänud!

Küsimuse autor:

What name should be displayed with your FAQ?