3D-printimise täisteenus

Shaperize on ainulaadne ettevõte Eestis, mis pakub 3D-printimise alal kõike. Peamisteks tegevusvaldkondadeks on 3D-printimine, 3D-modelleerimine, 3D-skaneerimine, 3D-printerite ja 3D-skannerite jaemüük, hooldus ja garantii. Lisaks pakume ka 3D-alaseid koolitusi.

teenused

3D-printimine

3D-printimine

Kiireim ja kvaliteetseim 3D-printimise teenus Eestis. Kasutame 3D-printimiseks 12 3D-printerit, mis prindivad kokku 8 erinevat materjali. Lisandväärtusena pakume ka erinevaid järeltöötlusmeetodeid.

Tutvu teenusega
Silikoonvormimine

Silikoonvormimine

Valmistame erikujulisi ühepoolseid silikoonvorme. Sobib ideaalselt küünalde, seepide jms. valmistamiseks. Samuti kasutame toidusõbralikku silikooni millega saab valmistada ka toiduvorme.

Tutvu teenusega
3D-modelleerimine

3D-modelleerimine

Aitame teil Teie ideed ning kavandid ellu viia. 3D-modelleerimine on teostatud originaal detaili, kavandi või joonise põhjal, seega see on ideaalseks lahenduseks kasvõi vanade detailide taastamisel. Hind 30€/h.

Tutvu teenusega
Remont ja hooldus

Remont ja hooldus

Meie kogenud meeskond on aastatega kasutanud, hooldanud ja parandanud paljusid erinevaid 3D-printereid, seega suudame pakkuda ka Sinu 3D-printerile professionaalset hooldust ja/või remonti. Kõik meie müüdavad 3D-printerid tulevad garantiiga.

Tutvu teenusega
Rentimine ja koolitused

Rentimine ja koolitused

Rentimine on ideaalne neile, kes soovivad prototüüpida, teha soodsamalt väikeseeria tootmist, testida 3D-printereid või näidata 3D-printimist üritustel. Samuti teeme koolitusi, kus õpetame süvitsi 3D-modelleerimist ning -printimist.

Tutvu teenusega
Esindus ja e-pood

Esindus ja e-pood

Tule uuri 3D-printereid, 3D-skannereid ja materjalide valikut lähemalt või saa nõu oma ideede teostamiseks kohapeal. Asume Suur-Sõjamäe 10, Tallinn. Oleme avatud tööpäeviti 10-18.

Kontakt

Tehtud tööd

Oleme teinud erinevaid lahendusi vastavalt kliendi soovidele. Tutvu nendega lähemalt, et veenduda kvaliteedis ja meie oskustes.

Uudised

Värsked uudised 3D-printimise maailmast ning Shaperize'i tegevustest.
Shaperize ETV-s

2. juunil toimus Ida-Virumaal Mäetagusel Rahvusvaheline tehnoloogiaõpetuse suvekonverents, k...

Shaperize raadios!

26. mai hommikul, enne avamispidu käisid Shaperize tiimi kaks liiget Raadio 2-s, et rääkida ...

Artikkel Best-Marketing veebilehel

26. mail toiminud avamispeost ilmus ülevaatlik artikkel ka Best-Marketingi veebikeskonnas. A...

Avamispeo pildid Äripäevas

26. mail 2015 avatud Shaperize esinduse avamispeol viibis ka äripäeva fotograaf, kes ka menu...