Mis on 3D printimine?

3D-printimine on 3D-printeriga CAD-failist kolmemõõtmelise eseme kasvatamine. 3D-printimist võib kasutada peaaegu kõige juures (alates piparkoogivormidest keeruliste skulptuurideni välja). Enamasti kasutatakse 3D-prinditud detaile aga prototüübina toote disaini arendamise, valuvormide valmistamisel või lihtsalt erinevate mudelite koostamisel. Meie printerid põhinevad FDM (Fused deposition modeling) tehnoloogial, kus printer kasvatab mudeli ülesse kiht – kihi haaval, sulatades ümber ABS plastikut u. 240 kraadi juures. See tehnoloogia on üks töökindlamaid ning kiiremaid.

Meie 3D printerid

Hetkel on meil peamiselt kasutuses Zortrax, Massportal ning BQ 3D-printerid nagu Zortrax M200, BQ Witbox 2 ja Mass Portal Pharaoh. Saame printida erinevate plastide (ABS, PLA, NinjaFlex, Copperfill, Wood, Z-Glass) ja paljude värvide ja omadustega materjalidega. Meil on üle 12 3D-printeri ja saame printida suuri koguseid väga kiiresti.

M200D2 close up white

Tutvu meie tehtud töödega

Oleme teinud erinevaid lahendusi vastavalt kliendi soovidele. Tutvu nendega lähemalt, et veenduda kvaliteedis ja meie oskustes.

Kiriku makett

august 4th, 2016

Katedraali 3D-mudel, mis on 3D-prinditud Zortrax M200 3D-printeritel mitme erineva tükina ning hiljem atsetooniga kokku liidetud, lihvitud ning atsetoontöödeldud. Printimiseks kasutasime Z-ULTRAT fila...

Read more

Linnaosa mudel

august 4th, 2016

3D-prinditud mudel Soome linnaosast. Printeriks kasutasime Zortrax M200 3D-printerit ning prindimaterjaliks oli Z-ULTRAT materjal. Kihi paksus 0,09mm.  (veel …)

Read more

Tööstusliku seadme makett

august 4th, 2016

3D-printimine ei ole kinni ainult mõõtmetes. Tegemist on ühe seadme mudeliga, mis on 3D-prinditud mitmest erinevast tükist ning hiljem lihvitud, kokku liimitud ning kohati ka värvitud.

Read more

Auhinnad

august 4th, 2016

Taaskord meie poolt 3D-modelleeritud ning 3D-prinditud erilise kujuga karikad, mis on võimalik ainult läbi 3D-printimise. Detailid on hiljem lihvitud ning astetoontöödeldud. (veel …)

Read more

Tekkis küsimusi või on soovi 3D-printida?

Alusta meiega vestlust

Email: info@nullshaperize.com, helista +372 545 66 208 või tule meie esindusse kohapeale.